Google+

Jesteśmy młodym małżeństwem, które ceni sobie kontakt ze zwierzętami.


Od dziecka każde z nas wychowywało się w otoczeniu psów, kotów i innych zwierząt często spotykanych na wsi. W naszych domach od zawsze obecne były psy, w większości kundelki ale czy to ma jakieś znaczenie? Dlatego nie wyobrażaliśmy sobie naszego wspólnego życia bez psa.
No i postanowiliśmy, że najwyższy czas założyć naszą psią rodzinkę.

Początkowo pomysł hodowli nie przyszedł nam do głowy.
Pierwszego psa kupiliśmy z myślą o tym żeby mieć w domu zwierzątko, które umiliłoby nam życie.
Jednak gdy nasza pociecha dorosła poczuliśmy, że chcielibyśmy żeby nasza rodzina się powiększyła i że hodowla psów to jest to czym chcemy zajmować się w przyszłości i czemu chcemy poświęcić się bezgranicznie. Wtedy zdecydowaliśmy o założeniu hodowli i o połączeniu przyjemnego z pożytecznym - pracy z pasją.

Naszym najważniejszym celem jest to, żeby nasze psiaki były szczęśliwe i żeby miały wszystko czego potrzebują. Kluczowe dla nas jest również to, że gdy opuszczą nasz dom trafią do pełnego miłości i ciepła domu, w którym będą traktowane jak członkowie rodziny. Dlatego jeśli czujesz, że jesteś w stanie zapewnić to wszystko swojemu przyszłemu pupilowi (zweryfikujemy to:) ) to możesz szykować mu miejsce w swoim domu.

Jeśli potrzebujesz porad dotyczących pielęgnacji, karmienia i innych spraw dotyczących naszych psów, jesteśmy do Twojej dyspozycji. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i udzielimy niezbędnych informacji.

W celu uzyskania informacji zapraszamy do zakładki kontakt.

O NAS

STRONA GŁÓWNA

NASZE PSY

SZCZENIAKI

KONTAKT

HOME KENNEL

SPRAWY FORMALNE